Останні новини

Перше правило карантину - ігнорувати обмеження: хто в Одесі не дотримувався постанови МОЗ

Місцеві стали свідками роботи не тільки кафе й ресторанів, а й парків розваг.

Після встановленого Кабінетом Міністрів "карантину зимових канікул", що триватиме з 8 по 24 січня, в Одесі вже було зафіксовано безліч порушень. Місцеві стали свідками роботи не тільки кафе й ресторанів, а й парків розваг.

Порушників карантину зібрав Odesa Live.

У вихідні (9 та 10 січня), відкритим ігноруванням карантинних обмежень відрізнилися парк атракціонів ім. Т. Г. Шевченка та дельфінарій "Немо".

Відвідувачі парку без будь яких проблем мали змогу порозважатися й покататися на ковзанці. У той же час, у дельфінарії утворювалися велетенські черги за квитками на шоу. Окрім того, у будівлі закладу працювали ресторани, де люди робили замовлення і займали столики. Звісно ж, про соціальну дистанцію й медичні маски всі "забули".

Немо.jpg

Фото: 048.ua


Серед закладів громадського харчування порушень менше, ніж зазвичай. Більшість кафе та ресторанів перейшли у режим "на виніс", хоча не обійшлось без хитрунів. 

Зокрема, бари, що розташовані у підвальних приміщеннях, вирішили роботу не припиняти.


Хоча й тут є "унікуми", які запустили рекламну кампанію, в якій розповідають про ціни та розваги у своєму закладі.


Але і це не все. На "Привозі" відбувся справжній новорічний похід у виконанні пенсіонерок. Жіночки одягнулись у традиційні костюми та ходили серед продавців, даруючи новорічний настрій. Теж без медичних масок. 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100009014828830%2Fvideos%2F2679210282389440%2F&show_text=false&width=267" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо: