Останні новини

Перша в кар’єрі: одесит завоював бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті України з плавання

На чемпіонаті України серед молоді з плавання в Дніпрі 13-15 листопада, 15-річний вихованець СДЮСШОР "Динамо" Олексій Грабаров став бронзовим призером. На національних змаганнях такого рівня це перша медаль в його кар’єрі.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Одесит завоював бронзу на дистанції 200 м на спині, поступившись лише 0,02 секунди своєму кращому результату – 2.06,91.

Це єдина медаль Одеської області на цих змаганнях.

Також, один з кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020 динамівець Юрій Косян став четвертим на своїй основній дистанції (100 м на спині) – 57,38.

Олімпійський норматив на ній складає 53,85 секунди. Щоб потрапити на Олімпіаду, його треба виконати до 29 червня наступного року.

Крім того, 14-річна вихованка ФЦ "Форма" Катерина Караніколова виконала норматив "Майстер спорту України" на дистанції 100 м на спині – 1.07,32. Вона зайняла 6-е місце.

Зазначимо, збір національної збірної України  відбудеться  в Камянському з 18 листопада по 6 грудня.

Нагадаємо, 18 листопада має відбутися матч Ліги націй Швейцарія - Україна. Однак через карантинні обмеження з боку Швейцарії він може зірватися, оскільки футболісти повинні отримати негативні результати на коронавірус.