ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
338

Останні новини

Перша ліга: "Миколаїв" перемагає, "Чорноморець" грає внічию

На 4-й хвилині Першої ліги команда з Івано-Франківська зуміла вразити ворота Варакути - Воробчак майстерно пройшла крізь оборону “Чорноморця”. Класним ударом в дальній кут відкрив рахунок на табло. Отримавши настільки болючий укол, “чорно-сині” щільно насіли на ворота “Прикарпаття” і створили велику кількість небезпечних моментів.

Про це повідомляє “Таймер”.

Домоглися свого “моряки” лише в середині тайму. Авагімян зробив чергову зрячу подачу від кутового прапорця, а Ліховідько виграв другий поверх в оборони суперника і забив м'яч повз безсилого Піцана - 1: 1. У кінцівці першого тайму вивести «Чорноморець» вперед міг Кожушко, проте футболістові не вистачило майстерності реалізувати свій момент.

На старті другої половини гри “Чорноморець” отримав ще й чисельну перевагу: за небезпечну гру проти Ліховідько з поля був видалений Барчук. Залишившись в меншості, господарі поля геть закрилися у власному штрафному і почали просто грати “на відбій”.

Попри всі труднощі гравці “Чорноморця” могли забити переможний м'яч і вивезти з Івано-Франківська бажані три очки. Так, забійні шанси відзначитися мали Штогрин і Путря, але їх удари з близької відстані відбив вийшов на заміну другий голкіпер “Прикарпаття” Сердюк.

Таким чином, команда Сергія Ковальця не зуміла домогтися максимального результату в матчі проти “Прикарпаття” - 1: 1, проте все ще зберегла за собою першу сходинку турнірної таблиці у Першій лізі.

В цей же день свій матч 5-го туру проводив “Миколаїв”. Суперником “корабелів” був “Авангард” з Краматорська, який провалив старт сезону і разом з “Прикарпаттям” займає останні рядки табеля про ранги. На відміну від своїх сусідів з Південної Пальміри підопічні Іллі Близнюка впоралися з поставленим завданням і обіграли аутсайдера, нехай і з мінімальним рахунком. Єдиний м'яч у цій зустрічі забив на 84-й хвилині з пенальті Кушніренко.

Ця перемога стала для "корабелів" вже другий в цьому чемпіонаті і дозволила закріпитися в середині турнірної таблиці.

У наступному турі, матч якого заплановано на 11 жовтня, “Чорноморець” зіграє в гостях проти “Полісся” з Житомира, а “Миколаїв” прийме на своєму полі “Гірник-Спорт” з Полтавської області.

Нагадаємо, з 4 по 8 листопада у Сербії відбудеться турнір з самбо для спортсменів з усього світу. Серед них виступатимуть і 8 представників Одеси.