Останні новини

Перші зміни 2021 року: мер Одеси Геннадій Труханов призначив нового заступника з питань торгівлі

В Одесі призначили нового заступника з питань торгівлі

11 січня в Одесі підписали розпорядження щодо призначення Олега Толмачова на посаду нового віце-мера з торгівлі. Чоловік почне виконувати свої обов’язки з 13 січня. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інтернет-видання “Думська”.

Відомо, що раніше Толмачов балотувався у депутати Одеської міської ради, але не був обраний. Напередодні офіційного розпорядження про призначення, посадовець подав відповідно декларацію. Згідно із заявою, у нього є дві квартири і одне нежитлове приміщення в Одесі. Також він задекларував два авто - Mercedes-Benz S 500L 2015 року та Hyundai Santa Fe 2016 року випуску. Дружина Толмачова - Яна володіє цінними паперами і входить в число власників компанії “Бонус плюс” і одеського охоронного агентства “Зевс”. Подружжя тримають на рахунках в банках понад 100 тис. грн, 1,5 тис. доларів і 1 тисячу євро. Готівкою вони тримають 1,5 млн. грн, 95 тис. доларів і 70 тис. євро.

Подання на призначення Олега Толмачова також подала другий віце-мер і директор Департаменту фінансів Світлана Бедрега. 

людина.jpg

Фото: Думська

Нагадуємо, що 12 січня в Одесі відбулась нарада щодо медико-соціальної допомоги дітям з цукровим діабетом. У 2021 році проведуть декілька культурних і оздоровчих заходів для маленьких одеситів.

Теги: