Останні новини

Перехожі намагались допомогти: на Одещині біля магазину померла військовослужбовиця - коментар свідка

Лікарі зробили жінці штучне дихання, проте це не допомогло.

Ввечері, 23 березня, біля магазину “Ромашка” у смт Чорноморське раптово померла військовослужбовиця Інна Нарожна. Перехожі, які побачили, що жінка впала, викликали “швидку” й намагались надати першу допомогу. 

Про це повідомляє ведуча Оперштабу Odesa Live Марія Горбунова.

Читайте також: У МОЗ назвали точну причину смерті військовослужбовиці з Чабанки

магазин

Фото: скріншот Odesa Live

За словами продавчині у магазині “Ромашка”, до закладу прибігли покупці, які розповіли, що поруч втратила свідомість жінка у військовій формі. Згодом вони пішли до аптеки, щоб придбати нашатирний спирт, який міг допомогли потерпілій отямитись. Проте Інна Нарожна більше не піднялась. Перехожі викликали “швидку”, яка приїхала за 10 хвилин. Лікарі намагались надати військовослужбовиці першу допомогу, але згодом сказали, що жінка померла.

“Покупці сказали, що вона сильно вдарилась головою під час падіння. “Швидка” приїхала за 10 хвилин, лікарі почали робити штучне дихання, але згодом встановили факт смерті жінки”, - розповідає продавчиня.

магазин

Фото: скріншот Odesa Live

Зазначимо, що у вівторок, 23 березня, на вулиці померла військовослужбовиця Інна Нарожна, яка напередодні зробила щеплення проти COVID-19. У Міністерстві охорони здоров’я з’ясували, що причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність й атеросклеротичний кардіосклероз.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04