Останні новини

Перемога Оперативного штабу Odesa Live: купу сміття, яке заважало одеситам, прибрали комунальники

Оперативний штаб Odesa live святкує ще одну перемогу. На вулиці Івана та Юрія Лип, 42 комунальники оперативно прибрали сміття, яке було розкидано після знесення будки для ремонту сміття. 

Про це повідомила кореспондент Оперативного штабу Odesa Live Юлія Тітова. 

Журналісти вчора звязалися з ЖКС “Черьомушки” і комунальники пообіцяли прибрати сміття. Реакція була дуже швидкою і вже наступного дня місцева жителька надіслала нові фото після прибирання території”, - розповіла Юлія Тітова. 

“Нам надіслали оновлене фото цієї місцевості, як бачимо там все прибрали, навели лад. Немає більше вського цього незрозумілого сміття”, - розповіла Юлія Тітова.

Також місцева жителька розповіла кореспондентці, що сміття розкидали невідомі люди, які намагалися отримати кошти за оренду будки, але їх не отримали і залишил бруд з табличкою “необхідно вчасно платити за оренду”.  

Нагадаємо:


  • Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня! Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.
  • Оперштаб домігся знесення аварійного дерева на Розумовській, яке загрожувало одеситам. "Міськзелентрест" відреагував і швидко зрізав дерево.

Вийти в ефір
05.12