Останні новини

Перехворіли на COVID-19: шести українським медикам призначили довічні виплати

Фонд соціального страхування призначив довічні виплати для шести медиків після перехворілих на COVID-19. Їх здійснюватимуть щомісяця.

Про це повідомляє пресслужбу фонду соціального страхування.

Розмір щомісячної виплати для кожного медика визначено індивідуально в залежності від ступеня втрати непрацездатності та середнього доходу.

Станом на сьогодні фонд призначив щомісячні страхові виплати, пов'язані з захворюванням COVID-19, для чотирьох медпрацівників, які мають встановлену групу інвалідності: 

  • лікарь-анестезіолог з Одеської області - ​​II група інвалідності;
  • лікарь-кардіолог з Івано-Франківської області, яким була встановлена ​​II група інвалідності;
  • лікарь загальної практики сімейної медицини з Волині - ​​III група інвалідності;
  • завідувач приймального відділення - лікарь-хірург з Києва, яким встановлено III групу інвалідності.

Загальна сума страхових виплат становить 46 тисяч 245 гривень.

Крім того, ФССУ призначив для них одноразові страхові виплати за кошти Фонду на суму 103 тисячі 830 гривень. Розмір допомоги для кожного медика визначено індивідуально залежно від ступеня непрацездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму.

Також, щомісячні страхові виплати будуть отримувати ще два медика, які мають встановлену стійку втрату працездатності:

  • старший фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії з Івано-Франківської області - 25% втрати професійної працездатності;
  • лікар-терапевт з Полтавської області - 10%.

Загальна сума страхових виплат, які ФССУ буде щомісяця здійснювати для зазначених медичних працівників, становить 2323 гривні.

Нагадаємо, китайська коронавірусна вакцина-кандидат CoronaVac, створена на основі інактивованого вірусу SARS-CoV-2, продемонструвала свою ефективність і безпеку на першій і другій фазах випробувань. Протягом 14 днів після введення дози дослідники виявляли стійкі реакції антитіл навіть при найнижчій випробуваній дозі (3 мкг). Вакцину вводили двічі з інтервалом у два тижні

Вийти в ефір
05.12