ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Перед виборами: ізмаїльських школярів відправляють на двотижневі канікули

З 19 жовтня в школах Ізмаїла оголошені двотижневі канікули. До занять в стінах навчальних закладів діти повернувся з понеділка, 2 листопада. 

Про це повідомляє інформагентство БессарабіяINFORM

“З 19 жовтня у нас канікули. На заняття приходимо 2 листопада”, - повідомлення такого змісту отримали сьогодні батьки ізмаїльських школярів.

Таким чином, дітям ходити в школу залишилося один тиждень. Установи з позашкільної роботи і спортивні секції працювати в цей період також не зможуть. Тим часом школи, як і передбачалося раніше, будуть використані для проведення виборів до місцевих рад, призначені на 25 жовтня.

Нагадаємо, що згідно з рекомендаціями МОН, традиційно українські школярі мають канікули кожен квартал. Їх тривалість протягом навчального року (не рахуючи літніх канікул) не повинна перевищувати 30 днів. При цьому, дати канікул щорічно, відповідно до Закону України про освіту, кожен навчальний заклад може формувати самостійно. Особливо це актуально в період пандемії. Як передбачалося на початку навчального року, перший семестр повинен тривати 1 вересня по 24 грудня 2020 року.

Міністерство освіти і науки на 2020 - 2021 навчальний рік рекомендувало такі дати канікул:

Осінні канікули: з 26 жовтня по 1 листопада включно.

Зимові канікули: з 25 грудня по 10 січня включно.

Весняні канікули: з 22 березня по 28 березня включно.

Літні канікули: з 1 червня по 31 серпня включно.

Нагадаємо, 9 жовтня, в Ізмаїльському районі народна депутатка від партії "Опозиційна платформа - За життя" Тетяна Плачкова проінспектувала Утконосівську спеціальну школу-інтернат. Мета візиту - підтримати освітній заклад, якийможе потрапити до списку тих, які влада має намір розформувати.

Вийти в ефір