Останні новини

Патент отримано: новий спосіб капремонту трамваїв від “Одесміськелектротранс”

Патент на новий спосіб капітального ремонту з переобладнанням трамвайного вагона отримало одеське комунальне підприємство “Одесміськелектротранс”. Таку процедуру необхідно було долучити через те, що влада деяких українських міст намагається скопіювати дизайн одеських трамваїв.

Про це повідомляє “Думская”.

Спосіб включає переобладнання кабіни водія, заміну тягового електрообладнання на енергоощадний, дверей, екстер'єру та інтер'єру, систем сигналізації, опалення, освітлення, вентиляції салону, 45 склопластикових масок передньої та задньої частин вагона. Він відрізняється від аналогів тим, що кузов змінюють повністю на новий з металевою конструкцією каркаса і частково низьким рівнем підлоги в центрі. Вхід на середню площадку обладнують пандусом.

“Інші відомі способи передбачають лише часткову заміну кузова, що позначається на експлуатаційних характеристиках: такі вагони можна використовувати лише 5-10 років. Своєю чергою трамваї сімейства “Одіссеєю” можуть експлуатуватися значно більше ніж десять років. Крім того, в аналогів є проблеми з ергономікою і комфортабельністю салону, вони не пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями”, - йдеться в описі патенту.

Нагадаємо, канадський уряд в Оттаві у тестовому режимі запустив автобусний маршрут, яким курсуватимуть безпілотні машини. Протягом 10-денного випробування шатл моделі EX10, розроблений компанією EasyMile, рухатиметься маршрутом завдовжки 1,5 км із чотирма зупинками на території урядового кампуса.

Вийти в ефір
25.11