Останні новини

Партнерство між Україною та США розвиватиметься за будь-якого президента - МЗС

Україна розвиватиме стратегічне партнерство з США незалежно від результатів виборів у цій країні. У Києві впевнені, що підтримка Вашингтона збережеться при будь-якому президенті.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Як заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу 5 листопада, вибір американського народу не вплине на відносини України і США

Зараз дуже багато різних коментарів, прогнозів про те, якими будуть відносини США з Україною після перемоги того чи іншого кандидата. Я хочу висловити офіційну нашу позицію - який би вибір не зробив американський народ, ми будемо успішно розвивати стратегічне партнерство між США і Україною”, - сказав міністр.

За його словами, підтримка України у США базується не на персоналіях, а на системній підтримці в обох американських партіях - як Демократичній, так і Республіканській.

Будуть візити, будуть нові динамічні контакти, будуть нові амбітні проєкти. Ніхто і ніщо не зможе зупинити розвиток наших відносин і підтримку територіальної цілісності України та нашої боротьби з російською агресією”, - запевнив Кулеба.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FUkraineMFA%2Fvideos%2F755392628391447%2F&show_text=0&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, етнічна українка і кандидатка від партії республіканців Вікторія Спартц перемогла на виборах в 5 окрузі штату Індіана. Вона стала стала конгрессвумен Палати представників.

Вийти в ефір
03.12