Останні новини

Пандемія завадила розвитку туризму: Одесу минулого року відвідали трохи більше 2 мільйонів відпочивальників

Прибуток одеських підприємців у галузі туризму у минулому році зменшився на 30-35%.

До Одеси минулого року, не дивлячись на пандемію коронавіруса завітали трохи більше двох мільйонів туристів. Близько 13% з них - гості з інших країн. Таку статистику навела директор департамента культури та туризму Тетяна Маркова. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг у міському пресцентрі. 

Читайте також: одеські моржі влаштували святковий заплив на День Святого Валентина

Чиновниця нарікала на те, що через зменшення кількості відпочивальників, бажаючих відвідати Одесу зменшився загальний розмір туристичного збору - з 11,6 мільйонів гривень у 2019 році до 7,6 мільйонів гривень у 2020 році. 

Туристы.jpg

Фото: Politeka.net

Втім, за словами Тетяни Маркової, Одеса була єдиним містом, яке дало змогу працювати робітникам театру у Літньому театрі. Також в Одесі відбулося 25 фестивалів не дивлячись на численні карантинні обмеження, але загалом це не врятувало туристичну галузь і ресторатори та власники готелів отримали на 30-35% прибутку менше. 

“Влітку був великий потік туристів в Одесі, але вони не завжди відвідували музеї і театри, а більше перебували в місті і на пляжах. Тому для нас важливо, щоб до нас приїжджали туристи, які цікавляться культурними подіями”, - зазначила Тетяна Маркова. 

Врятувати ситуацію чиновники намагалися участю Одеси в туристичних виставках у кількох странах, та розміщенням реклами у 15 містах України. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!