Останні новини

П'ятниця 13: 7 фільмів жахів, які варто переглянути в цей день

Історія містичної п'ятниці 13-го тягнеться ще з давніх часів, а люди й досі вважають цей день по-справжньому нещасливим і сповненим жахіть. За легендами, істоти з потойбічних світів приходять до нашого, нечисть виходить назовні, а з людьми трапляються дійсно жахливі речі. Ми ж пропонуємо не думати про страшилки в реальному житті, а натомість - згадати про страшилки в кіно, які додадуть містичної атмосфери цьому дню і навіть добряче налякають.

  • П'ятниця 13-е (2009)

Розпочинаємо підбірку горорів з самої тематичної стрічки для цього дня. За сюжетом, молоді люди відправилися до будинку біля озера, де зібралися потусити та відірватися. Але до них раптово зяглянув чоловік, який шукає зниклу сестру. І це дає зрозуміти, що ця місцевисть сповнена небезпек. І головна з них - кровожерливий Джейсон Вурхіз.

До речі, ця кіносерія розпочалася в 1980-му, тому сміливо можна розпочинати перегляд хоч з ремейку, хоч з оригіналу.

  • Кладовище домашніх тварин (2019)

В центрі сюжету - родина, яка переїхала в ному місцевість, щоб розпочати все з чистого аркуша. Одного разу вони дізнаються, що тут є містичне кладовище домашніх тварин, де улюбленці можуть воскреснути з мертвих. І саме там вони вирішують поховати свою кішку, яка нещодавно потрапила під колеса автівки.

  • Тихе місце (2018)

Ця стрічка також розповідає про родину з дітьми, але в їх випадку вони живуть на фермі, яку оточили потойбічні істоти. Вони полюють на людей, гостро реагуючи на звуки. Тому головним героям доводиться жити в повній тиші, аби залишатися в безпеці.

  • Брайтбьорн (2019)

Містер та місіс Брайєр завжди мріяли мати дитину, проте завести її в них ніяк не вдавалося. До тих пір, поки поруч з їхньою фермою не впав метеорит разом з немовляв. Так, ця історія дуже нагадує оріджин Супермена та й в цього хлопця є надзвичайні здібності. Але що буде, якщо він направить свою силу на злочини? 

  • Пастка (2017)

Кріс - простий хлопець, який зустрічається з дівчиною Роуз. Одного разу її батьки запрошують пару на вечерю до їх маєтку. Але приїхавши туди, Кріс відразу помічає темношкірих людей, які тут мешкають. Вони поводять себе дуже дивно, але згодом герой дізнається, яку жахливу правду приховує ця родина.

  • Аннабель: Створення (2017)

Декілька років тому маленька донька лялькаря та його дружини трагічно загинула. Тепер вони запросили до свого будинку черниць та дівчат з притулку, яким потрібно житло. Але одна лялька Аннабель, яку створив господар, негативно реагує на гостей. І тоді вони стають її мішенями.

  • Людина-невидимка (2020)

Сесилія Касс зустрічалася з багатим, але агресивним хлопцем, через що одного вечора просто втекла від нього. Тепер вона повертається до нормального життя, але все зміню звістка про те, що колишній скоїв самогубство, а свої статки залишив їй. Проте дівчина не вірить, що він міг таке зробити, а масла до вогню додає те, що вона відчуває його присутність.

Раніше ми розповідали, які фільми дивитися в українських кінотеатрах з 12-го листопада. Серед них - "Кримінальні боси", "Джокер" та українська документалка "Поїзд "Київ-Війна".

Вийти в ефір
05.12