Останні новини

Овни, не будьте твердолобими, а Риби - надто самовпевненими: гороскоп на 15 листопада

15 листопада Зірки закликають усіх представників Знаків зодіаку не бути надто впевненими у собі і хоча б іноді поступатися і відходити в бік. У цей день правило "тихіше їдеш - далі будеш" має зайняти №1 у списку правил поведінки. 

ОВНИ

Якщо не вдається з притаманною вам твердолобістю пробити мур перешкод і досягти мети, відійдіть... і винахідливо зробіть підкоп до неприступної цитаделі. Вечір принесе стабільність, однак майте на увазі, що стиль стосунків з деякими людьми кардинально зміниться.

ТЕЛЬЦІ

Ранок видасться нестабільним, посилиться знервованість, в цей час остаточно змінюється стиль партнерських стосунків. Люди, які, на вашу думку, пройшли випробування, залишаться поруч надовго. Увага самотнім, зневіреним в успішному пошуку пари: відтепер точно знатимете, кого шукати.

БЛИЗНЮКИ

Будуть змушені тримати в полі зору домашні справи, службові обов’язки. Нічого нового не розпочинайте, рибка, яку ви вподобали, постійно зриватиметься з гачка. Уникайте конфліктних ситуацій. Питання, що стануть предметом гострої полеміки, швидше за все так і залишаться без відповіді, з неприємним осадом.

РАКИ

Посидьте спокійно, від того буде більше користі всім. А зануритесь у метушню, влаштовуватимете гучні дискусії чи “розбори польотів” — лише змарнуєте сили та час, яких вам ніхто не компенсує. Вечір присвятіть домашнім проблемам, з ними пощастить впоратись на відмінно.

ЛЕВИ

Відкладіть покупки та фінансові взаєморозрахунки, відмовтеся від починань і займіться рутинними справами. Наприкінці дня все нормалізується, надійде потрібна інформація, що посприяє творчій реалізації, виконанню обов’язків та обіцянок.

ДІВИ

Приготуйтеся до спалаху негативних емоцій і не впадайте у відчай, коли потрібний ефект діставатиметься ціною великих зусиль. Навіть нульовий наслідок від діяльності чи негативний результат завжди має свої плюси.

ТЕРЕЗИ

До обіду в неділю, 15 листопада, ви приречені долати кармічну смугу. Смиренно займайтеся різними дрібницями, виправляйте помилки та закінчуйте розпочаті справи. Ввечері “розпогодиться”, засяє сонце удачі, тож можна зосередитися на власних інтересах.

СКОРПІОНИ

Перша половина дня видасться сумбурною. Непокоїтимуть ситуації, що зваляться, як грім серед ясного неба. Посилиться зневіра у власних силах, долатиме песимізм стосовно майбутнього. Уникайте вдень важливих заходів, а ввечері повіють щасливі вітри і порадують принципово новим етапом у подружніх стосунках.

СТРІЛЬЦІ

Долають кризу, а цей процес без збитків не минає. Однак не поспішайте бити на сполох, якщо бажаний результат недосяжний, домовленості летять шкереберть. Намаганням прояснити суть, відстояти правду або внесенням поправок ви ризикуєте лише загострити ситуацію. Не мозольте очі керівництву, тихіше їдеш — далі будеш.

КОЗОРОГИ

Не переймайтеся перспективою, нічого нового не затівайте, інакше швидко погрузнете у дрібницях, загубите нитку думок і втратите надійні орієнтири. Причина — непрогнозованість обставин та бунтарський настрій людей. Дочекайтеся вечора, коли все стане на свої місця.

ВОДОЛІЇ

Приготуйтесь чистити авгієві стайні у службових, матеріальних справах, стосунках: заняття неприємне, але діватися ніде. Виправляйте помилки по гарячих слідах, заповнюйте проґалини одразу. Лише за деталями та “мікроскопічними аналізами” не пропустіть головного.

РИБИ

День промайне в битвах за першість інтересів. Однак, перемоги не буде, остаточний рахунок — нічия. З обопільним виснаженням енергоресурсів. Отже, знаючи цей прогноз, можна приборкати пиху і уникнути руйнівних сутичок, а ввечері на позитивній хвилі домогтися бажаного.

Нагадаємо, представники українського бізнесу, які не погодилися з рішенням Уряду щодо введення карантину вихідного дня, почали обходити Закон без порушень. Щоби "втримати" бізнес під час пандемії, вони почали переоформлювати документи на свої ФОПи, а міські ради видавати розпорядження про роботу без вихідних.

Вийти в ефір
02.12