ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Овнам потрібна уважність, а у Скорпіонів спокійний робочий день: гороскоп на 12 вересня

12 вересня це саме той день, коли відбудеться перетворення космічної енергіі для деякіх знаків зодіаку. Тому Odesa Live  підготувала найточніший у світі гороскоп, який для вас складав ні аби хто, а астролог вищої категорії, який проживає у карпатському лісі. 

Овен

Потрібно бути уважним і обережним в будь-якій справі. Не приймайте ніяких необдуманих рішень. За допомогою перевірених друзів або ділових партнерів ви зможете отримати привабливі пропозиції, однак не варто міняти вид діяльності або роботу - даний період цього не сприяє.

Телець

Цей день несе з собою труднощі і клопоти. Ймовірно, що сьогодні ви отримаєте звістку від близької людини, яке може на багато вплинути і в корені змінити ваше нинішнє становище. Можливо, вам навіть доведеться прийти йому на допомогу. Ви будете почувати себе добре і спокійно. День вельми сприятливий для занять спортом і будь-якої фізичної роботою.

Близнюки

День пов'язаний з перетвореннями космічної енергії. Несе з собою труднощі в спілкуванні з партнерами і домашні клопоти. Належні старання і старанність будуть обов'язково винагороджені. Помилки ж коштуватимуть дорого. Ймовірно, що сьогодні ви отримаєте звістку, яке може вплинути на відносини з близькою людиною і в корені змінити ваше нинішнє становище.

Рак

У цей день ви можете бути піддані спокусам. Почуття будуть інтенсивні, але мінливі, настрій нерівне, а бажання розважитися буде перемежовуватися з бажанням повного спокою. Імовірність нервозності і невиправданих матеріальних втрат. Намагайтеся не виходити з рівноваги і знайти в собі точку опори.

Лев

Потрібно бути уважним і обережним в будь-якій справі. Зірки рекомендують стримати свою владність і не намагатися прагнути до лідерства в спільних заходах і колективних діях. Як і раніше існує небезпека для здоров'я. Постарайтеся уникнути присутності в місцях масового скупчення народу, не віддавайте обжерливості і надмірного вживання спиртних напоїв.

Діва

Потрібно бути уважним і обережним в будь-якій справі. Сприятливий день для перспективного планування, для пошуку нових джерел заробітку, для зміни сфери діяльності. За допомогою перевірених друзів або ділових партнерів ви зможете отримати привабливі пропозиції, але їх слід дуже добре і детально обміркувати: домогтися успіху буде не так просто, як здається.

Терези

Фінансові проекти більшості Терезів будуть реалізовуватися зовсім не так, як передбачалося. Грошових втрат не передбачається, однак немає місця і різкого зльоту. Не виключені сварки з близькою людиною. Зірки рекомендують проявити чуйність.

Скорпіон

Спокійний робочий день. Планомірна діяльність на роботі призведе до невеликих, але перспективних змін. Цю ситуацію потрібно використовувати для спокійного завершення розпочатих робіт. Сприятливого укладання шлюбу, планування сім'ї, зачаття. Ви повинні розумно підходити до кожної проблеми, обдумувати кожен крок.

Стрілець

День пов'язаний з перетвореннями космічної енергії. Несе з собою труднощі в спілкуванні з партнерами і домашні клопоти. Ймовірно, що сьогодні ви отримаєте звістку, яке може вплинути на відносини з близькою людиною або в корені змінити ваше нинішнє службове або суспільне становище.

Водолій

День пов'язаний з будівництвом, оновленням, накопиченням. Сприятлива зміна місця проживання, ремонт, великі перестановки в будинку і офісі. Рекомендується приводити в порядок або зміцнювати свої володіння. Але постарайтеся економніше розпоряджатися фінансами, обсяг витрат може перевищити доходи. 

Козеріг

За допомогою друзів або ділових партнерів ви зможете отримати привабливі пропозиції, які допоможуть вам знайти нові джерела заробітку або змінити сферу діяльності. Слід дуже добре і детально все обдумати: домогтися успіху буде не так просто.

Риби

Цей день характеризує падіння життєвого рівня. Вірогідні грошові витрати, пов'язані з вихованням і навчанням дітей, лікуванням родичів старшого покоління. В особистому житті теж можуть бути неприємності. У закоханих і у подружніх пар можуть виникнути розбіжності на грунті фінансів. Ймовірно, що спливуть давні гріхи і образи.

Теги:
Вийти в ефір