Останні новини

Отруєння грибами в Одеській області: постраждала знаходиться у важкому стані

Історія зі смертельним отруєнням грибами 10-річної дівчинки в Саврані має не менш сумне продовження. Сусідка сім'ї знаходиться в реанімації в критичному стані з цирозом печінки. 

Про це повідомила керівник благодійного фонду “Любов Любушкіна” Любов Рябко. 

Стан жінки серйозно погіршився після того, як їй відмовили у госпіталізації. 

“Вона приблизно три дні провела з симптомами вдома. Справа в тому, що перший раз вона разом з мамою покійної Вікторії написала розписку в швидкій, що відмовляються від лікування через відсутність грошей. А другий раз в Савранської лікарні їм відмовилися надати допомогу, вирішивши, що жінки п'яні. Я в телефонному режимі шукала їм лікаря і жінок в кінцевому рахунку все-таки поклали в лікарню в Саврані, а потім перевезли в Одеську обласну лікарню”, - розповідає Любов Рябко.

В жінки є 6-річний син, якого вона виховує одна, при цьому на її лікування щоденно необхідно витрачати по 2-3 тисячі гривнеь

Також Любов Рябко повідомила, що 10-річну Вікторію Гребенюк, яка померла через отруєння грибами, поховали в Саврані. Матір дівчинки вже виписали з лікарні. Старший брат і молодша сестра Вікторії не постраждали - вони не їли гриби цього дня.

Девочка умерла.jpg

Нагадаємо, дівчинка отруїлася грибами 6 листопада, її у надважкому стані доставили до Одеської обласної лікарні, проте згодом перевезли до Київської. Два дні лікарі боролися за її життя, проте вона спочатку впала в кому, а згодом не витримала отрути.

Вийти в ефір
04.12