Останні новини

Осінній призов: в Одеській області перші 68 новобранців відправились до навчальних центрів

В Україні стартував черговий призов громадян України на військову строкову службу. 68 призовників з Одеської області вирушили до навчальних центрів "Десна" та "Житомир" Збройних Сил України. 

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства оборони України.

Там розповіли, що збір та відправка військовослужбовців відбулася на плацу Одеського обласного збірного пункту територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Цьогорічну призовну кампанію організували з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням розповсюдження коронавірусної інфекції, запевнили в міністерстві. Зокрема напередодні відправки на службу усі військовозобов’язані безкоштовно пройшли ІФА-тестування.

Відправка призовників співпала з днем, коли у ЗС України оголошено загальновійськова хвилина мовчання в пам’ять загиблих у катастрофі військового літака Ан-26 під Чугуєвом у Харківській області. Строковики долучилися до вшанування загиблих військових авіаторів.

Загалом цієї осені Одещина відправить на службу понад 730 юнаків. Це на 20% менше, ніж зазвичай, оскільки більшість молодих хлопців обирають контрактну службу у ЗСУ, зазначили в Міністерстві оборони.

Нагадаємо, 7 жовтня, прикордонники Подільського загону виявили “субмарину”, яку, найімовірніше, сконструювали для потреб контрабандистів. Покрита іржею конструкція за формою нагадує човен.

Вийти в ефір