Останні новини

Організатори Євробачення-2021 визначили порядок виступів учасників міжнародного пісенного конкурсу у півфіналах

Українці зможуть голосувати у першому півфіналі за всіх учасників, крім представників своєї країни.

Євробачення-2021 відбудеться у Роттердамі (Нідерланди), 18 травня буде перший півфінал, 20 травня – другий півфінал, 22 травня – фінал. Від України гурт Go_A виступатиме 18 травня під номером 15.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт “Євробачення”.

Читайте також: В одеському театрі опери та балету відоме німецьке медіа Deutsche Welle знімало документальний фільм про Вагнера

"Євробачення” 1

Фото: “Євробачення”

У першому півфіналі, 18 травня, виступлять такі країни: Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна, Мальта.  У другому півфіналі, 20 травня, виступлять такі країни: Сан-Марино, Естонія, Чеська Республіка, Греція, Австрія, Польща, Молдова, Ісландія, Сербія, Грузія, Албанія, Португалія, Болгарія, Фінляндія, Латвія, Швейцарія, Данія.

10 країн із кожного півфіналу отримають право на участь у великому фіналі в суботу, 22 травня. Вони приєднаються до Нідерландів як країни, що приймає Євробачення, та “Великої п’ятірки” країн-засновників цього міжнародного пісенного конкурсу: Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великої Британії. Загалом у великому фіналі змагатимуться 26 країн. Порядок виступів визначать після завершення другого півфіналу.

“Євробачення”

Фото: “Євробачення”

У конкурсі мала взяти участь 41 країна. Через вибуття Білорусі, якій Європейська спілка мовників відмовила в участі через політичний характер пісні, до якої не захотіли внести зміни, та Вірменії, яка відмовилася від участі, бо не мала змоги належно підготуватися, залишилося 39 учасників.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04