Останні новини

Опори в аварійному стані, а пішохідна зона в ямах: як Іванівській міст “чекає” ремонту з 2004 - Odesa Live

В Одесі на грані обвалу Іванівській міст, який знаходиться у Малиновському районі. Таку інформацію оприлюднили ще у 2004 році, але ремонту так і не сталося. Час “бере своє”, тому на сьогодні, 20 листопада, він знаходиться у жахливому стані. У “команді” Іванівського моста є ще й Горбатий. Там всюди сміття, а пішохідна зона розбита вщент.

Про це повідомляють журналісти Odesa Live Віктор Литвак та Анастасія Зикіна.

“Ми можемо побачити балки, які вже загнивають та обвалюються разом з тинькуванням [ред. штукатурка]. Ми можемо побачити жахливі тріщини”, - каже Віктор Литвак.

На пішохідній зоні мосту можна побачити величезні дірки. Звичайно, по нім неможливо пройтися, а ще “раз на раз може статися щось жахливе”. 

“Укравтодор зайнявся цим мостом у 2004 році, тоді вони заявили, що стан не такий вже поганий. У 2016 році на нього взагалі ніхто не звертав уваги, а потім справу перенесли на 2020. Як ми бачимо, на цей міст досі ніхто не звертає уваги. Навіть немає проєкту у міській адміністрації”, - зауважує журналіст. 

За його словами, невідомо чому представники одеської влади не звертають увагу на міст, який “тріщить по швах”. 

Анастасія Зикіна розповіла, що Горбатий міст також потребує капітального ремонту. Територія навколо нього перетворилась на сміттєзвалище, яким можна “любуватися” з висоти поїздки на автівці.

“Це один з найстаріших мостів у місті. Він був створений ще у 1890 році і насправді стан у нього відповідний. Всі металеві споруди іржаві, а на залишки асфальту без сліз і не поглянеш”, - каже вона.

За 130 років існування Горбатого моста він ремонтувався лише двічі. Першого разу у 1968, а другий у 2013 році. 

“Що саме цікаве - у вересня 2013 року його здали в експлуатацію. Вже через дев'ять днів після цього з'явились дірки в асфальті”, - зауважила журналістка.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/N3LjR8s2Jvw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
24.11