ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Операція-реставрація: на одеську філармонію витратять 170 мільйонів і змінять власника

Передати на баланс міністерства культури й реставрувати одеську обласну філармонію вирішив міністр культури Олександр Ткаченко спільно з чиновниками області. Вони мають намір витратити на відновлення будівлі до 170 мільйонів гривень з державного бюджету. 

Про таке повідомила Українська Служба Новин.

Такий проект поки знаходиться на стадії обговорення. Відомо, що будівлю передадуть на баланс міністерства, розроблять науково-проектну документацію, потому - перейдуть до реставрації будівлі в рамках державної програми "Велике будівництво".

"Ми вже обговорили з губернатором шляхи, яким чином можна отримати дорожню карту, щоб у найкоротший термін філармонія відчула себе оновленою і прийняла вдячних глядачів", - розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Приблизна сума, яку витратять на реставрацію складає 150-170 мільйонів гривень. А самі роботи триватимуть 2-3 роки. За цей час філармонію закривати не планують, адже реставрацію виконуватимуть поетапно. Нині чиновники вже підготували документи для ремонту вентиляції. Вартість робіт складе 9 мільйонів гривень. Їх планують взяти з місцевого бюджету.

"Перший етап - подати проект розпорядження про передачу як балансоутримувача будівлі філармонії у бік Міністерства культури, щоб якнайшвидше розпочати розробку науково-проектної документації і почати реставраційні роботи в наступному році. Впевнений, що всі депутати обласної ради підтримають цю ініціативу", - розповів голова Одеської ОДА Максим Куций. 

фото: УСИ

Нагадаємо, в Одесі впровадили схему санітарного очищення. документ, який представили в міськраді ляже в основу поводження з побутовими відходами: від збору, до сортування і ліквідації.

Вийти в ефір