Останні новини

Операція "Вільні птахи": червонокнижких пеліканів, яких утримували в ресторані на Одещині випустили на волю

Червонокнижких пеліканів, яких утримували в ресторані "Чорноморка", що на березі Чорного моря в селі Миколаївка Білгород-Дністровського району, випустили на волю. Двоє птахів, які не адаптовані до природи нині перебувають в Національному природньому парку "Тузлівські лимани".

Про таке написав еколог Іван Русєв на своїй сторінці у Facebook.

Звільняти птахів чоловіку допомагали керівник НПП "Тузлівські лимани" Ірина Вихристюк та еколог Владислав Балінський. В рамках організованого рейду чоловік під виглядом громадського екоінспектора поспілкувався з менеджером ресторану. Однак, птахів не віддали. Лише за кілька днів керівництво ресторану таки погодилося передати пеліканів за умови, що вони на власні очі побачать умови, в яких перебуватимуть червонокнижники.  

Загалом, в "Тузлівських лиманах" пелікани мешкають з квітня по жовтень. Однак, цю пару птахів, яка не вміє літати керівництво природнього парку залишить зимувати до квітня.

  фото: Ivan Rusev 

Нагадаємо, в Одесі працює особлива майстерня для людей з аутизмом. Її студенти шиють еко-сумки. Створили таку майстерню батьки дітей з особливими потребами щоби ті долучалися до активного соціального життя. 

Вийти в ефір