Останні новини

Око за око: в США вперше за майже 70 років стратили жінку за вбивство вагітної

52-річній Лізі Монтгомері ввели смертельну ін'єкцію і визнали її мертвою

В американській в'язниці Терре-хот штату Індіана вперше за 67 років привели у виконання страту жінки. 52-річній Лізі Монтгомері ввели смертельну ін'єкцію і визнали її мертвою о 8:31 за Києвом. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ВВС.

Перед виконанням вироку з жінки зняли маску і запитали, чи хоче вона щось сказати, але та відмовилася. Водночас, її адвокатка Келлі Генрі заявила, що всім, хто брав участь в страті, "повинно бути соромно".

"Уряд ні перед чим не зупинився у своєму бажанні вбити цю скривджену жінку, яка помилилася. Страта Лізи Монтгомері була далека від правосуддя", - розповіла адвокатка. 

Ліза Монгомері була визнана винною в особливо жорстокому вбивстві вагітної жінки, яке сталося у 2004 році в штаті Міссурі. Її жертвою стала 23-річна заводчиця собак Бобі Джо Стіннетт, з якою вони познайомилися через інтернет. Монтгомері приїхала до неї, під приводом бажання узяти щеня. Жертва була на той момент на восьмому місяці вагітності. Жінка душила дівчину мотузком, після чого ножем розрізала їй живіт та жіночі органи й витягла немовля.

Поки Стіннетт спливала кров'ю, Монтгомері відвезла дитя додому і стала видавати за свою дочку, але була затримана вже наступного дня. Немовля вижило і його віддали батьку, а жінку у 2007 році засудили до страти.

Адвокати наполягали на тому, що вона неосудна, оскільки в дитинстві піддавалася насильству з боку опікунів. Страта мала відбутися 8 грудня торік, але потім її перенесли на 12 січня через коронавірусну інфекцію у її адвокатів.

Монтгомері.jpg

Фото: ВВС

Нагадаємо, через рясний снігопад в Одеській області деякі села та селища залишились без електропостачання. Найбільше постраждали населені пункти в Роздільнянському та Березівському районах.