ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Офіцерка Військової академії Одеси стала першою інструкторкою бойової армійської системи

Студенти Військової академії Одеси завершили підготовку за бойовою армійською системою та отримали сертифікати інструкторів базового рівня. Разом з чоловіками у виші навчається і жінка-офіцерка Вікторія Березюк, яка випробувала свої сили і вперше нарівні з чоловіками виборола право бути інструктором.

Про таке повідомила Армія Inform.

Навчальний курс тривав три місяці. За цей час група військовослужбовців пройшла тактико-спеціальну підготовку, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, домедичну та психологічну. Додатково студенти пересуватися на полі бою, вміло використовували зброю, виконували завдання в екстремальних ситуаціях, вели рукопашний бій і контролювали перебіг нештатних ситуацій.

"За цей час ця група військових багато чого навчилася. Оскільки на базовий курс приїжджають майже з нульовими знаннями, завдання наших викладачів та інструкторів полягає в тому, щоб військовослужбовці не лише засвоїли систему бойової армійської підготовки, а й могли викладати її іншим", — розповів начальник факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковник Юрій Гикало.

Перевірка на витривалість для Вікторії Березюк стала важким випробуванням, адже на курсах не зважають на те, дівчина ти чи хлопець. Нормативи та вправи однакові для всіх. 

"Було важко фізично, адже тренування були і зранку, і по обіді протягом трьох годин. Також було важко психологічно, тому що дуже багато вправ проходили на висоті, багато з них специфічні та зі зброєю. Дуже багато падала й особливо було важко після того, як попри біль знову доводиться починати виконання певних вправ, переборовши свій страх. Увесь час іде боротьба із самим собою. Іноді хотілося все покинути й піти. Але мусила збиратися силами та рухалась уперед", - повідомила молодша лейтенантка Вікторія Березюк.

фото: armyinform

Нагадаємо, за дострокове звільнення ув'язненого, працівника "Одеської виправної колонії №14" підозрюють у отриманні хабаря в розмірі 1200 доларів. Ці гроші посадовець спочатку вимагав, а потім одержав від родичів засудженого.

Вийти в ефір