Останні новини

Офіцери ЗСУ проводять серед молоді Одещини активну інформаційну кампанію з мінної безпеки

Найсміливіші навіть приміряли на себе шолом й бронежилет, зробили фото на згадку.

Офіцери оперативного командування "Південь" проводять серед молоді Одещини активну  інформаційну кампанію з мінної безпеки. Так, під час чергової зустрічі зі школярами військові розповіли про найбільш поширені типи боєприпасів та правила поведінки з невідомими предметами, які можуть виявитися вибухонебезпечними.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на АрміяInform.

Читайте також: Підіграє російській пропаганді - секретар РНБО Олексій Данілов розтлумачив, чому вживання слова "Донбас" є некоректним

мінування.jpg

Фото: АрміяInform

Хлопчаки та дівчата натомість розповіли про свої "зустрічі" із мінами та набоями, що знаходили в лісопосадках чи на пляжах регіону. Найважливіше, що засвоїли під час заняття школярі, -  чіпати невідомі предмети або навіть просто залишені кимось речі небезпечно! Адже, як свідчить сучасний досвід, терористи можуть закладати вибухівку й в іграшки, й у портативну електроніку, й інші, зовсім "мирні" предмети.

“Міни та інші вибухонебезпечні пережитки війн і військових конфліктів страшна і підступна зброя, яка вкрала і скалічила безліч людських життів. І сьогодні на українській землі знаходять боєприпаси  Другої й навіть Першої світових війн. А на Сході країни люди потерпають уже від сучасних засобів ураження. Організовуючи такі заняття, ми намагаємось убезпечити молоде покоління українців від наслідків війни та розповісти їм про приховані загрози, з якими вони можуть зустрітися у повсякденному житті”, - зазначив офіцер ОК “Південь” Олег.

Ну а завершилася зустріч військових й дітлахів традиційним знайомством з засобами індивідуального захисту військовослужбовців. 

Нагадаємо: 

  • Віцепрем’єр-міністр з питань європейської інтеграції України Ольга Стефанішина доручила розпочати підготовку проєкту Річної національної програми (РНП) під егідою Комісії НАТО на 2022 рік. Включно з навчальними програмами для держслужбовців у сфері євроатлантичної співпраці.
  • Корабель "Томас Хаднер" залишає Чорне море після завершення своєї участі у навчаннях "Морський щит 2021". Метою тренувань було забезпечення безпеки на морі на підтримку союзників НАТО - Туреччини, Болгарії та Румунії та партнерів в регіоні - України й Грузії.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04