Останні новини

Однією із цілей України є визнання РФ державою, яка фінансує тероризм - заступник міністра закордонних справ

Міжнародний суд ООН встановив юрисдикцію у цій справі.

За словами Євгена Єніна, Україна була першою країною, яка подала позов до Міжнародного Суду ООН в рамках Міжнародної конвенції по боротьбі з фінансуванням тероризму щодо діяльності Росії. Він зазначив, що українська сторона вже має важливий проміжний результат.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “ДОМ”.

Читайте також: До річниці ухвалення Конституції - Зеленський зустрівся з чотирма президентами для підписання декларації

СС

Фото: "Информационное сопротивление"

“Таким чином, він визнав, що ті факти, які ми навели, дійсно мають місце, і в рамках зібраних нами доказів ми можемо говорити про порушення російською стороною Конвенції по боротьбі з фінансуванням тероризму. Це ще не остаточна перемога, але дуже значний крок до неї”, — сказав заступник міністра.

Він додав, що якщо суд визнає Росію країною, яка спонсорує тероризм, то наслідки для неї можна спрогнозувати щодо санкцій, які сьогодні діють щодо Ірану і ряду інших держав.

“Вони просто не можуть отримати іноземних інвестицій, доступ до іноземних технологій, торгівля з ними обмежується. Все це буде дуже серйозно збільшувати ціну для російської держави за чинну агресію”, — додав Єнін.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
10.05