Останні новини

Одне з міст Узбекистану може стати новим побратимом Одеси - мерія

Про це домовлялися під час перемовин з послом Узбекистану.

В Одеській мерії мають намір встановити побратимські відносини з одним з міст Узбекистану. Про це, 16 лютого, йшлося у переговорах міського голови Геннадія Труханова з Надзвичайним і Повноважним Послом Алішером Курмановим

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на прессулжбу Одеської міської ради

Читайте також: Одеса подарує копію "якоря-серця" Італії

Під час бесіди сторони погодилися, що Україну і Узбекистан об'єднує спільне минуле. Після ознайомлення почесних гостей з досвідом співпраці Одеси з містами-побратимами, сторони обговорили можливість встановлення побратимських відносин з одним з міст Узбекистану.

Також пройшло обговорення питань підготовки програми співробітництва в економічній, гуманітарній сферах та IT-секторі.

“Одеса - легендарне місто, оспіваний в піснях. І такі ж міста, їх дуже багато, є в Узбекистані. І якщо Одеса - це морський портове місто, то у нас багато «портових» міст Великого шовкового шляху. І колись Одеса була на цьому шляху. Ось ці сполучні нитки були завжди. І наше завдання - їх відновити”, - прокоментував результати зустрічі пан Курманов.

В прессулжбі зазначають, що міста Узбекистану, як і Одеса, володіють багатою спадщиною, яка цікава як з туристичної точки зору, так і для обміну досвідом щодо збереження традицій, звичаїв і пам'ятників архітектури.

Нагадаємо: 

  • На Миколаївській дорозі є п'ять смуг, одна з них - з реверсивним рухом. Тепер планується зробити нову розмітку з шостою смугою коштом зменшення їх ширини.
  • В Одесі у 2020 році під час перевірок документів про призначення та перерахунок пенсій виявили 151 порушення законодавства, а 102 пенсіонерам було доплачено понад 55 тисяч гривень. А вже станом на 1 січня цього року гроші отримали 222,5 тисяч містян. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!