Останні новини

Одна голова - добре, а дві - краще: на Одещині прикордонники України та Румунії відновили співпрацю

Це рішення допоможе патрульним ефективно протидіяти злочинній організації.

У березні прикордонники Ізмаїльського загону відновили спільні патрулювання кордону на річці Дунай з підрозділами берегової охорони Румунії. Протягом цього тижня представники служб вже співпрацювали на українських катерах.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

Читайте також: Прикордонники розповіли, хто може перетинати державний кордон без ПЛР-тесту

катер2.jpg

Фото: ДПСУ

З 22 по 26 березня прикордонники патрулювали у пошуках зловмисників на ділянках служби “Рені” та “Вилково”. Представники двох країн обстежували кордон на українських катерах, тому що вони працювали на території України. Всі заходи відбулися із дотриманням протиепідемічних правил.

“Ці патрулювання дають змогу більш ефективно протидіяти організованій злочинній діяльності, оперативно реагувати на спроби порушниками незаконно перетнути кордон та переправляти контрабандні товари. Крім того, вони дозволяють економити кадрові, транспортні, технічні, паливні ресурси тощо. Також завдяки таким заходам проводиться обмін досвідом у сфері забезпечення охорони державного кордону”, - йдеться у повідомленні служби.

катер1.jpg

Фото: ДПСУ

катер4.jpg

Фото: ДПСУ

катер3.jpg

Фото: ДПСУ

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04