Останні новини

Одесити засинають - прокидається забудова: на Чкаловському пляжі вночі орудувала будівельна техніка

Зламані машини залили землю автомобільним мастилом.

Вночі, 22 квітня, на Чкаловському пляжі, неподалік від "Лагуни" виявили "КАМАЗ" і екскаватор, який зносив споруди. Коли на місце події приїхали правоохоронці, робочі спробували втекти на техніці, втім пошкодили її й вивели з ладу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ГО “Зелений лист”.

Читайте також: Активісти зупинили знищення схилу в Аркадії

забудова на пляжі

Станом на 13:56

На місце події вирушила журналістка Odesa Live Анастасія Зикіна. На пляжі знаходиться техніка, працюють робочі й вже розпили частину скали. Ймовірно, на тому місці можуть поставити паркан. 

забудова пляжу

Зазначимо, що дозвіл на будівництво ділянки є, а саме на возведення багатопрофільного курортного комплексу з апартаментами. Дане рішення було прийнято методом голосування ще у 2018 році чиновниками Одеської міської ради. Наступного року у квітні видали дозвіл. 

забудова пляжу

"Що цікаво - це не єдиний шмат землі, котрий віддадуть під забудови. Таких ділянок на сотні гектарів. Це страшно, бо прямо біля моря розпочалась забудова", - зауважила Анастасія Зикіна.

забудова пляжу

По прибуттю на місце події, їй не надали жодних дозвільних документів і в об'єкта немає відповідного паспорта. За словами будівельників, там ніби не було "головних", тому переглянути документи можна лише у мережі. Поки не зрозуміло чи дійсно там буде курортний комплекс або чергова новобудова на березі моря. Тому станом на 22 квітня забудову не можна назвати незаконною. 

Станом на 12:36

У демонтуванні старих споруд брали участь понад 10 осіб. Під час спроби втечі екскаватор пошкодили великим уламком стіни. Внаслідок аварії з авто почало литися моторне мастило, яке утворило величезну калюжу, передає "Подслушано Одесса".

забудова на пляжі

Оскільки вже не працююча техніка зупинилась на землі, то речовина почала вбиратися прямо в ґрунт. Ймовірно, в машині пошкодилась роздавальна коробка. 

забудова на пляжі

За словами очевидців, вже зруйнована скельна основа черепашкового виходу в районі човнового павільйону в північній частині пляжу. Останні знаходяться поблизу бетонних плит, які відокремлюють пляж від іншого - “Лагуни”. 

Скріншот: ГО "Зелений лист"

Скріншот: ГО "Зелений лист"

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05