Останні новини

Одеський спектакль увійшов у лонг-лист найкращих вистав ІV Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”

Шорт-лист з 12 вистав журі визначать цього літа.

Престижний театральний фестиваль-премія “ГРА” оприлюднила лонг-лист кращих вистав, поставлених у 2020-му році. З Одеси у список увійшов тільки один спектакль - він буде змагатися в номінації “За кращу драматичну виставу”.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”

Читайте також: Подорож на велосипеді-наметі - Одесу відвідав французький мандрівник

GRA4.jpg

Фото: "ГРА"

Цього року театри представляють прем'єри, що вийшли в період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Участь беруть професійні колективи різних форм власності та форматів роботи.

Попри всі тривоги та напруження, українські театри виявили нечувану активність і, з урахуванням всіх своїх репертуарних проблем, запропонували на розгляд експертної ради премії 89 різножанрових сценічних вистав, що надійшли з 23 міст України, повідомляють організатори фестивалю-премії.

ГРА.jpg

Фото: "ГРА"

Його суперники в цій номінації - “Леді в лавандовому” (Полтавський академічний обласний театр ляльок), “Механічний апельсин” (Громадська організація "Інститут дослідження театру ”Шостий поверх”, Дикий театр), “Хлібне перемир'я” (Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра) і “Це дитя” (Закарпатський обласний угорський драматичний театр (м Берегове).

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
22.04