Останні новини

Одеський припортовий завод не зможе доставляти медичний кисень - причина

Компанія, яка зараз перевозить речовину, завершує роботу 1 квітня.

Станом на 30 березня Одеський припортовий завод отримав ліцензію на виробництво кисню, проте почати його транспортування не може. В управлінні не можуть отримати дозвіл на придбання спецмашини для перевезення лікарської газоподібної речовини.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького.

Читайте також: В Одесі важка ситуація з COVID-19 - голова МОЗ

За словами Гриневецького, нещодавно припортовий завод отримав ліцензію на виробництво медичного кисню, проте відповідний дозвіл на придбання спеціального автомобіля для транспортування не отримали. Наразі Фонд держмайна і Міністерство охорони здоров’я ведуть переговори про те, хто повинен профінансувати цю машину.

Відомо, що підприємство “Кріогенсервіс”, яке раніше займалось перевезенням кисню, має ліцензію, яка завершується вже 1 квітня. Тож певний час в Одесі та області можуть виникнути проблеми із транспортуванням речовини до лікарень.

Сергій Гриневецький також додав, що згода саме Фонду держмайна України потрібна для придбання спецмашини, але представники управління відмовляються давати дозвіл на це рішення, бо розцінюють ці витрати як “непрофільні”, а придбати прилад мають у МОЗ.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04