Останні новини

Одесько-італійський проєкт: в Одесі планують відновити історичну спадщину міста

Студенти з Італії будуть залучені до реалізації проєкту.

У середу, 17 лютого, в Одесі відбулась онлайн-нарада за участю Геннадія Труханова та італійськими спеціалістами у сфері архітектури та збереженні культурної спадщини. Вони обговорили новий спільний проєкт щодо розвитку громадського простору Південної Пальміри. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку ОМР.

Читайте також: Повернення карантинних “зон” і нові послуги у “Дії”. Що було на засіданні Верховної ради 17 лютого.

омр.jpg

Фото: ОМР

На онлайн-нараді були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, директор Департаменту архітектури та дизайну Генуезького університету Ніколо Касіддо, перший заступник міського голови Михайло Кучук, заступник міського голови Павло Вугельман, керівники профільних структурних підрозділів одеської мерії, а також представники Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Вони обговорили майбутню спільну роботу щодо збереження історичної спадщини Одеси та домовились, що після узгодження об’єктів одеські фахівці підготують необхідні документи та архівні матеріали, які зможуть детально вивчити італійські спеціалісти. Згодом вони підготують власні рекомендації.

“Сьогодні дано старт новому українсько-італійським проектом. Це дорадчий орган з питань урбаністики, архітектури та реставрації пам'яток архітектури. Очолить його директор департаменту архітектури та дизайну Генуезької університету, професор Ніколо Касідду”, - зазначив Геннадій Труханов.

За словами професора Ніколи Касідда, історія Одеси представляє величезний інтерес для вивчення в Італії. Українсько-італійський проєкт буде архітектурно-будівельним та освітним, бо до роботи будуть залучені студенти Генуезького університету.

“Сьогодні був історичний день. Наша головна задача - відновлення туристичних шляхів. Це наш пріоритет. Ми повинні боротись за кожний сантиметр за наш історичний центр”, - коментує подію Геннадій Труханов.

омр..jpg

Фото: ОМР

омр,.jpg

Фото: ОМР

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok