Останні новини

Одеські ветерани АТО/ООС з організації “Рапіра” активно вакцинуються від COVID-19

За відгуками тих, хто пройшов вакцинацію, самопочуття не погіршилося, негативних наслідків від щеплення не було.

Ветерани російсько-української війни та члени їхніх родин найбільшої на Одещині Громадської організації ветеранів та інвалідів АТО/ООС “Рапіра” провели щеплення від Covid 19. Це стало можливим завдяки досягнутій домовленості з  Одеським Центром первинної медичної допомоги  № 3.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на АрміяInform.

Читайте також: Вакцина CoronaVac вже в Україні - що відомо про китайський препарат і коли почнеться щеплення

1-21-1.jpg

Фото: АрміяInform

“Нам запропонували провести щеплення вакциною Covishield усіх членів організації та членів їхніх родин у будь-який зручний для нас час. Більшість з нас підтримали цю пропозицію і дали згоду на щеплення, тому що реально оцінюють загрозу від можливого захворювання на Covid 19. Для того, щоб не створювати черг у закладі, для кожного було визначено дні та час проведення щеплення. Отже, вакцинування  проходило організовано, без затримок. Як запевнили нас співробітники Центру, друге щеплення за три місяці також проведуть в цьому закладі тією ж вакциною”, − розповів голова ГО “Рапіра” Геннадій Дашко.

6-4-1.jpg

Фото: АрміяInform

“Ніч після вакцинації минула нормально. Були відчуття, схожі на застуду, але зізнаюсь, що я цього очікував, бо ж організм запускає імунні процеси. Нині все пройшло. Краще кілька годин потерпіти, ніж тижнями провести в лікарні, якщо місце знайдеться, і дай боже не потрапити на ШВЛ”, - розповів про свої відчуття ветеран АТО В’ячеслав Сопільняк.

Як розповіли лікарі Центру, Covishield є високоефективним препаратом, що підкріплено даними досліджень третьої фази у Бразилії та Великій Британії. Клінічні випробування − це трифазний процес, під час якого визначають, чи викликає вакцина гарну імунну реакцію та чи не має вона неприйнятних побічних ефектів.

2-16-1.jpg

Фото: АрміяInform

“Не такий страшний чорт, як його малюють. Якщо є можливість, то робіть щеплення, досить витрачати шалені гроші на лікування, годувати аптеки та піддавати життя ризику”, − також поділився своїми враженнями член”Рапіри” Андрій Яшманов.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04