Останні новини

Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на чемпіонаті України зі стрільби

У змішаній категорії команда посіла 2 місце.

У Центрі олімпійської підготовки у Новій Долині відбувся перший тур чемпіонату України зі стендової стрільби. Спортсмени з Одеси завоювали 8 медалей, з яких 2 золоті.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету.

стрільба,.JPG

Відомо, що у змаганнях зі стрільби серед жінок золоту медаль завоювала Ірина Маловічко, яка розбила 152 мішені. А срібну виборола Вікторія Найменко у цій секції. Також серед юніорок призеркою стала Мілана Грачова, яка посіла третє місце на чемпіонаті. Серед чоловіків бронзову медаль отримав Іван Лоік (163 бали). Спортсмен зміг розбити 116 мішеней з 125, а у фіналі 47 з 50 у своїй секції.

Команда зі стрільби з Одеської області також посіла друге місце у змішаній категорії. У складі команди виступали Ірина Маловічка,  Іван Лоік, Олексій Науменко та Юрій Шептицький. Під час змагань вони набрали таку ж кількість балів, що і спортсмени зі Львова, проте у соперників був кращий показник в останній серії.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!