Останні новини

Одеські школярі подумають про сенс життя: у місті оголосили фестиваль відеопроєктів

Учням потрібно зняти відео на YouTube.

У лютому-березні в Одесі відбудеться фестиваль соціальних відеопроєктів “Сенс життя і моє місце в ньому” для підлітків міста. Для участі у конкурсі потрібно зняти стрічку до трьох хвилин, розмістити на мережі YouTube та заповнити анкету. Одеська мерія проводить цей захід з метою формування у дітей уявлень про моральні цінності й розвитку їх творчого потенціалу.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку ОМР.

Читайте також: У Всесвітньому клубі Одеситів відкрилася перша за 7 років з дня смерті виставка видатного художника Альбіна Гавдзинського.

кіно

Фото: pexels.com

Одеська мерія закликає учнів шкіл загальної середньої та позашкільної освіти міста до участі у конкурсі відеопроєктів. Учасники фестивалю “Сенс життя і моє місце в ньому” будуть нагороджені грамотами департементу освіти і науки Одеської міської ради.

Відомо, що фестиваль відбудеться у лютому та березні 2021 року. Для участі у ньому одесити повинні створити соціальну стрічку, розмістити її на YouTube та зареєструватись за посиланням. Цей конкурс допоможе сформувати у маленьких одеситів уявлення про моральні цінності та життєві пріоритети, розвинути креативність й індивідуальність а також навчити їх реалізовувати власні ідеї.

школярі

Фото: pexels.com

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok