Останні новини

Одеська облрада звернеться до Шмигаля з вимогою заборонити дитячу книжку про любов двох принцес

Підручники придбали за державні гроші.

Одеська обласна рада на найближчому засіданні розгляне два неоднозначні проекти рішень. Так, фракція партії "За майбутнє" пропонує звернутися до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою негайно вилучити з дитячих і шкільних бібліотек усі екземпляри книги новозеландської письменниці Кейті О'Нілл "Принцесса+принцесса: довго і щасливо", які придбали за рахунок держбюджету. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на "Думскую".

Читайте також: Школярі Рені з дефіцитом підручників українською мовою, отримали літературу молдовською

На думку депутатів, цей твір підриває "основи суспільної моралі, протирічить Конституції України і чинному законодавству України", оскільки нав'язує дітям чужі традиційному українському розумінню поняття сім'ї, думки про природність одностатевих партнерств, формує думки, що таке партнерство є різновидом сім'ї. "Принцесса+принцесса: довго і щасливо" - це комікс про романтичні стосунки між двома дівчатами. 

Принцеса.jpeg

Фото: Думская

Ще один проект рішення підготувала депутатська група "За духовність, моральність і здоров'я Одещини". Її члени пропонують колегам звернутися до Міністерства освіти й науки України, голів райрад і об'єднаних територіальних громад, а також ректора Одеської академії безперервної освіти відносно "сприяння забезпеченню вивчення курсів духовно-моральної спрямованості і популяризації родинних цінностей до установ освіти області". Йдеться про шкільні предмети "Основи християнської етики", "Біблейська історія і християнська етика", "Християнська етика в українській культурі" і "Основи сім'ї". Нині ними охоплено лише 5,5% шкіл регіону. На думку авторів, починаючи з 2021-2022 навчального року, у варіативній частині навчальних планів усіх класів необхідно передбачити одну годину на тиждень на вивчення курсів духовно-моральної спрямованості і популяризації родинних цінностей.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05