Останні новини

Одеська мерія витратить 750 тисяч гривень аби закупити “Якорі-серця” для міст побратимів

Компанія постачальник має здати скульптури поступово до 1 жовтня.

Департамент міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради хоче замовити 3 нових бронзових символи “Якір-серце”. Вартість однієї такої скульптури становить 250 тисяч гривень. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на відповідний тендер опублікований на платформі державних закупівель Prozorro

Читайте також: В Одесі реставрація “Пасажу” триватиме 2 роки

Аукціон, на якому виберуть підрядника, відбудеться 29 квітня. Переможець тендеру має здавати скульптури поступово. Перший “якір” необхідно закінчити до 1 липня, другий до 1 серпня, а третій - до 1 жовтня. За такі подарунки для міст-побратимів в мерії готові віддати 750 тисяч гривень.

Згідно тендерної документації, висота скульптурних композицій - 2,1 метра. “Якір” має бути закріплений на постаменті із залізобетону (площею 1,7 метра) і містити стилізований напис “I love Odesa”.

Якорь 1.JPG

Фото: Департамент міжнародного співробітництва та маректингу

У такого підходу до встановлення міжнародних зв’язків є як прихильники, так і супротивники. Багато хто вважає, що настільки дорогі подарунки можна було б відкласти до закінчення пандемії COVID-19. 

Чиновники навпаки стверджують, що встановлення туристичного символу - це хороший інструмент просування Одеси на міжнародній арені. У мерії наголошують, що установку “якорів” в містах-побратимах широко висвітлюють іноземні ЗМІ.

Якорь.JPG

Фото: Департамент міжнародного співробітництва та маректингу

Нагадаємо: 

  • В Одесі на закупівлю туристичного символу міста "якір-серце" з міського бюджету виділили 750 тисяч гривень. Під час засідання виконкому депутатка від однієї з політичних сил засумнівалася в доцільності такої покупки і запропонувала витратити гроші на боротьбу з пандемією. 
  • Туристичний символ Одеси "Якір-серце" встановлять в італійському місті-побратимові Генуї. Таке рішення прийняли 3 лютого на сесії міськради. Причому це не останній туристичний символ, який одеські чиновники мають намір подарувати у 2021 році: всього в планах три таких подарунки.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
09.05