Останні новини

Одеська мерія планує відремонтувати Український театр за 24 мільйони гривень - оголошено тендер

Будівлю спочатку планували здати до 30-річчя незалежності, однак зараз в тендері вписана дата виконання робіт до 1 лютого 2022 року.

Одеська обласна адміністрація оголосила тендер на реставрацію Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька. 17 травня відбудеться тендер з вибору підрядника робіт. Первісна вартість робіт 24,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на систему публічних закупівель Prozorro.

Читайте також: В Одесі планують відреставрувати Український театр до Дня незалежності - Гриневецький

Тендер.jpg

Фото: Prozorro

У тендері вказано ремонт вестибюля, фоє, грецького залу, репетиційного залу, гримерок, сходів, приміщення під сценою, кабінету директора. Крім ремонту внутрішніх приміщень також планують відреставрувати фасад будівлі.

Зазначимо, що реконструкція стала можливою завдяки президентській програмі "Велике будівництво". У 2021 році в Одесі й області будуть відремонтовані та побудовані різні інфраструктурні об'єкти за більш ніж 500 млн гривень. Можливо, що встигнуть здати тільки фасад до 24 серпня.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05