Останні новини

Одеська фармкомпанія випробує свій препарат "Аміксин" в терапії COVID-19

На новому етапі дослідження, пацієнтам будуть проводитися додаткові аналізи.

Одеська фармацевтична компанія ТДВ "Інтерхім" розширила програму клінічних випробувань ефективності свого препарату "Аміксин" в терапії COVID-19. На новому етапі дослідження, пацієнтам будуть проводитися додаткові аналізи.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Fixygen.

"Зараз ми розширили програму дослідження, новий протокол вже пройшов експертизу в ДЕЦ (дуже сподіваюся, що дозвіл МОЗ буде видано швидко). Згідно з новим протоколом, дослідження буде істотно більш розгорнутим, в нього буде включено вдвічі більше пацієнтів", - сказав директор ТДВ "Інтерхім" Анатолій Редер.

Редер також зазначив, що на новому етапі дослідження "Аміксину" пацієнтам будуть проводитися додаткові аналізи. Зокрема, пацієнтам, які беруть участь в дослідженні робитимуть, тести на С-реактивний білок, D-димер, фактор некрозу та інші, а також у пацієнтів буде контролюватися рівень прозапальних цитокінів. 

"Це надзвичайно складний і дорогий аналіз, провести який може далеко не кожен лабораторний центр в Україні. Але для оцінки перебігу захворювання він дуже важливий", - сказав він. 

Клінічні випробування ефективності "Аміксину" в терапії COVID-19 проводяться в чотирьох клінічних центрах - двох в Києві, в Одесі та Чернівцях. 

Нагадаємо: