Останні новини

Одеситку змусили продати квартиру, напоїли клофеліном, вивезли в ліс, роздягли та задушили: у Києві роми вбили матір-одиначку

У Києві в лісі грибники знайшли тіло вбитої жінки. Виявилось, що її задушив знайомий, але спочатку вговорив продати квартиру. Злочинець встиг навіть витратити гроші, які забрав у жертви.

Про це повідомляє Національна поліція.

Вбивство4.jpeg

Фото: Національна поліція

Підозрюваний на отримані гроші купив друзям й собі три автівки, але покататися на них вони не встигли – злочинців затримали правоохоронці.

Жінка отримала у спадок квартиру в Одесі й вирішила її раптом продати. Як потім з’ясувалось, до продажу її вговорив знайомий. Після отримання грошей за нерухомість, жінка зникла. Її рідні не могли з нею зв’язатися. Вбивця запросив свою жертву у Київ та зустрів її на машині, в якій перебували ще троє – дві жінки й чоловік – всі ромської національності.

Вбивство1.jpeg

Фото: Національна поліція

Зловмисники напоїли бідну жінку клофеліном та вивезли у темний ліс – там на неї накинувся знайомий, який допоміг продати квартиру. Він роздягнув та задушив її, а тіло заховав під ковдрою. Жертві було 36 років. У неї залишилось сиротами двоє маленьких дітей. Вбивця, щоб позбутися доказів, спалив свій автомобіль. Але за відібрані у жертви 30 тисяч доларів купив три машини й декілька смартфонів. Всіх причетних до цього жорстокого вбивства затримано. Їм загрожує максимальне покарання – довічне або ув’язнення від 10 до 15 років.

Нагадаємо,5 листопада в Приморському райсуді Одеси мало відбутися чергове засідання у справі про пожежу в готелі "Токіо Стар". Справу перенесли через відсутність однієї з адміністраторів. 

Вийти в ефір
04.12