Останні новини

Одеситка Тодоренко повернулася в шоу "Орел і Решка": її "партнером" став артист з бази "Миротворця"

Популярна виконавиця Регіна Тодоренко повернулася в якості ведучої в шоу "Орел і Решка". В новому сезоні її совідучим стане російська зірка та шоумен Тимур Родрігез який був внесений в базу “Миротворець”.  

Про це повядомляє СтарХит

“На щастя для мене, "Орел і Решка" - це третій або четвертий проект в моїй кар'єрі, пов'язаний з подорожами. І тут мій досвід множиться на досвід Регіни. Мене не налякати легендами про тарганів, жуків і тривалими зйомками. До речі, ми з Регіною спробували дещо вкрай незвичайне. Мені сподобалося, а їй ні,” - розповів Тимур Родрігез. 

Підкреслимо, що Тимур Родрігез російський виконавець, який колись був резидентом "Comedy Club". В базу "Миротворця" він був внесений після його виступів на території так званих "Л/ДНР". Також треба зазначити, що він свого часу підтримував агресивну політику Президента РФ Володимира Путіна проти України.

Цього разу шоу буде зніматись без участі української компанії TeenSpirit, а подорожувати відучі будуть по Росії.  

Нагадаємо, що чоловік Регіни Тодоренко також був внесений до бази “Миротворця” за те що він незаконно перетнув кордон України (поїздка до окупованого РФ Криму в обхід легальних пропускних пунктів України). Також він приймав участь в пропагандистських заходах на території РФ.

Теги:
Вийти в ефір