ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Одесити вийшли на протест біля аеропорту

24 вересня у котре на протест вийшли власники гаражних кооперативів біля Міжнародного аеропорту “Одеса”. Їх обурили спроби приватних власників аеропорту знести гаражі.

Про це повідомляє УСИ.

За їхніми словами, керівництво аеропорту вимагає звільнити територію, де планує побудувати новий перонний комплекс на території, гаражних кооперативів "Чайка", "Сокіл" та "Віраж". Люди стверджують, що з ними це питання ніхто не погоджував, і намагаються відстояти своє майно. Учасники протесту нагадують, що земля під гаражами належить місту, а не приватним власникам аеропорту, Борису Кауфману й Олександра Грановського.

“Кауфман має гроші з кожної пачки сигарет у нас в Україні, але йому стало мало аеропорту, який він має на сьогодні. Він вирішив ще й фактично забрати кілька гаражних кооперативів. Просто-таки їх віджати, попри те, що земля є власністю міста” - кажуть учасники акції.

Протистояння між гаражними кооперативами та власниками аеропорту триває вже кілька місяців. Гаражів навіть відключали електроенергію, позбавивши їх можливості працювати.

Зазначимо, що 75% корпоративних прав повітряного вокзалу належать ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент". Засновниками цієї фірми значаться громадяни Швейцарії, однак, за наявними даними, її контролюю великі одеські бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Грановський.

Також відомо, що Кауфман з партнером кілька років не віддають місту його частку після приватизації аеропорту, хоча, за умовами угоди, повинні щорічно «ділитися» доходом. Протягом останніх двох років муніципалітет не отримував від приватних власників аеропорту ніяких виплат. Чиновники навіть зверталися із запитами, але їх у фірмі проігнорували. Останній раз місто отримувало свою частину прибутку від повітряного вокзалу ще у 2017 році.

Фото: УСИ

Нагадаємо, неперевірена інформація про коронавірусну інфекцію COVID-19 зашкодила чималій кількості людей. Адже фейки про хворобу неодноразово з'явились на теренах інтернету та соціальних мереж. Вийти в ефір