Останні новини

Одесити продовжують збирати підписи проти забудови тенісних кортів на Лідерсівському бульварі

Петиція одеситів проти депутатського будівництва була опублікована ще 17 вересня. Підписи збиратимуть до 16 грудня 2020 року.

Про це повідомляється на сайті Соціально активний громадянин.

Городяни вимагають не допустити забудови кортів, де вони до останнього займалися спортом. На цей момент, як відомо, ділянку вже огородили парканом і готують до забудови.

За результатами експертизи, яку провели ще у 2006 році, на цій території виявлено підземне озеро, через що тут взагалі не можна проводити будь-які будівельні роботи. Зокрема, це може спричинити розрив лінзи озера і підтоплення сусідніх будинків.

Однак це анітрохи не зупиняє забудовника. Роботи проводить будівельна компанія "Одесабуд", яка належить родині депутата Одеської міськради Андрій Кислівський.

Земельна ділянка знаходиться у власності "Лідер-парк" і "Спорт-сервіс". Між іншим, фірми фігурують в судових справах, в тому числі громадськість намагається оскаржити законність намірів забудовника.

Фото: "УСИ"

З усім тим, це не заважає "Одесабуд" рекламувати свій ЖК і продавати квартири.

В цілому ж додамо, що цей забудовник не відрізняється своїм дбайливим ставленням до міста. Він не тільки забудовує парки, але і не береже історичну спадщину міста. З 2017 року власності "Одесабуд" знаходиться Масонський будинок. При купівлі будівлі Андрій Кислівський запевняв одеситів, що відновить будівлю в автентичному вигляді. Пізніше народний обранець відмовився від своїх слів, заявивши, що цього неможливо зробити. Мовляв, єдиний спосіб зберегти Масонський будинок - побудувати на його місці щось схоже.

Два роки фірма депутата не могла надати профільному відомству необхідні за законом документи для реконструкції будівлі, за що на власника було складено адмінпротокол. Зараз історичну спадщину міста в руїнах.

Нагадаємо: 

  • Кандидат у мери Одеси Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі виборів прийти на вибори і віддати свій голос за представника ОПЗЖ Миколи Скорика.
  • У суботу, 7 листопада, на вулиці Одеси вийдуть Міс Абстракція, Фантастік, Жора, Пан Рапан та Довголітман. Вони нас занурять у День чоловіків та День витверезника, а ще розкажуть більше про шоколад та йогу. 
  • Спадщина відомого одеського письменника-сатирика Михайла Жванецького, який помер 6 листопада, дістанеться його молодій дружині Наталі та їх спільній дитині Дмитру. Також є двоє синів і три доньки, народжених поза шлюбом, однак тісних зв'язків артист ні з ким із них не підтримував.

Вийти в ефір
03.12