Останні новини

Одеса потребує житла: мерія заявила про намір забудувати багатоповерхівками територію промзони

Міська влада планує зайнятися питанням житлової забудови в районі вулиць Промислової, Хімічної, Грушевського і Плієва. Зараз департамент архітектури й містобудування працює з детальним планом цієї території для визначення обсягу стратегічної екооцінки.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Снимок.PNG

Фото: Google Maps.

У заяві наголошується, що постійне збільшення населення міста вимагає житлової забудови нових територій, зокрема, зайнятих складськими та промисловими приміщеннями, а також одноповерховими житловими будинками.

Недоліком є те, що на території під забудову присутні зелені зони, та багато не житлових будинків у яких знаходяться дрібні магазини, офіси тощо. Це забезпечує мешканців Слобідки робочими місцями, до того ж посередині району стоїть вежа зв’язку та відділення нової пошти.

З переваг району відзначається його хороша пропускна транспортна здатність, наявність тролейбусних і автобусних маршрутів. З недоліків - відсутність соціальної інфраструктури (шкіл, дитсадків). Також в заяві наголошують, що в даному мікрорайоні відсутні пам'ятники архітектури та природоохоронні території. 

Зауваження та пропозиції з питання майбутньої забудови приймаються департаментом протягом 15 днів.

 Нагадаємо, в Одесі на вулиці Прибрежній, 17 донедавна існувала Міська туберкульозна лікарня №1. Її закрили три роки тому, а коли під час пандемії COVID-19 потрібні ліжкомісця, то Одеська міська рада віддає територію лікарні під забудову компанії "Пространство".

Вийти в ефір
04.12