Останні новини

Одеса посіла 11 місце за рівнем заторів серед 416 міст світу

Наше місто піднялося на 7 позицій у порівнянні з минулорічним рейтингом.

Одеса посіла 11 місце серед 416 міст світу за інтенсивністю автомобільних заторів на дорогах. Наше місто піднялося на 7 позицій у порівнянні з минулорічним рейтингом.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на дані аналітичної компанії TomTom в щорічному рейтингу Traffic Index.

Підвищення Одеси в антирейтингу відбулося навіть незважаючи на скорочення на 6% інтенсивності руху за останні 12 місяців.

За даними авторів дослідження, в минулому році в Одесі було лише 47 днів вільного дорожнього руху. Найбільш завантаженими місяцями для доріг нашого міста стали: вересень, листопад і грудень, а найменший трафік був зафіксований у квітні, коли в Україні запровадили повний локдаун. 

В середньому, автомобіліст в пробках Одеси втрачає зайвих 1677 годин (6 днів і 23 години) в 2020 році.

Автори порадили пересуватися у п’ятницю до 5-ої години вечора, що допоможе заощадити до 2 годин на рік за 30 хвилинну поїздку.

Нагадаємо:

  • У зв’язку з негодою, 13 січня на вулицях Одеси можна спостерігати за величезною кількістю ДТП. Водії потрапляють у аварії майже у всіх куточках міста. 
  • Разом з негодою і снігом в Одесу знову прийшли затори на дорогах, які можна спостерігати по всьому місту. Одеситам сьогодні, 13 січня, вкрай важко буде дістатися на роботу вчасно.