Останні новини

Одеса може поновити співпрацю з Китаєм: Гринивецький зустрівся з представниками Асоціації

Робота буде спрямована на формування платформ і бази для співпраці з китайськими інвесторами.

Сергій Гриневецький повідомив, що поновив свої наміри стосовно співробітництва з Китайською Народною Республікою. 19 лютого він зустрів в ОДА представників Асоціації українсько-китайського співробітництва – Президента Віталія Олійника та голову Президії виконавчого комітету Асоціації, В’ячеслава Шаякубова.  

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ОДА.

Читайте також: В Одеській обласній раді створили жіночу депутатську групу

Віталій Олійник розповів, що робота, перш за все, буде спрямована на формування платформ і бази для співпраці з китайськими інвесторами, для чого вже на цей час проводяться консультації та перемовини з крупними корпораціями КНР стосовно намірів та умов співпраці з Україною.

"Я щиро сподіваюся на продовження діалогу та можливість особисто вітати в Одеському регіоні представників дипломатичного корпусу, губернатора провінції Фуцзянь для обговорення напрямів співробітництва. Впевнений, що наші добрі відносини з Китайською Народною Республікою матимуть подальший розвиток і запевняю, що обласна адміністрація готова до співпраці", - заявив Гриневецький.

Гриневецький.jpg

Фото: пресслужба ОДА

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!