Останні новини

Одеса, дихай: за три дні активісти зібрали 1.5 мільйона гривень на кисневі концентратори для хворих Covid-19

Одеські активісти і БФ "Корпорація монстрів", які у минулу п‘ятницю, 4 вересня, відкрили збір грошей для придбання обладнання в лікарні зібрали всього за три дні майже 1,5 мільйона гривень. Вже закуплено 55 кисневих концентраторів!

Про це повідомляє директорка БФ "Корпорація монстрів" Катерина Кожевникова на сторінці у Facebook.

“Тільки що я підписала заявки на покупку 55 кисневих концентраторів для опорної лікарні Одеси та області. А також підрахувала, що за три доби ми з вами зібрали 1 млн 410 тис 599 грн. Ви самі найкращі. Три роки тому, ми з вами збирали мільйон протягом двох трьох місяців. Минуло три роки і це виходить за три дні! Всім, хто бере участь і допомагає - спасибі. Збір не зупиняємо. Залишилось зовсім трохи! Дуже хочеться зібрати відсутні 90 тис саме сьогодні”, пише директорка БФ "Корпорація монстрів" Катерина Ножевникова.

Користувачі соціальних мереж з вдячністю поставилися до діяльності Катерини і її БФ.

Нагадаємо, З 95 осіб, які перебувають на цю мить в лікарні Водників, 70 хворих киснезалежні. Цистерна на 500 літрів, яку купили в березні, йде за 20 годин. Після 4-хвилинної відсутності кисню людський організм досягає тієї критичної точки, переходячи через яку, якщо організм не отримує повітря, в ньому виникають вічні, що завдають шкоди зміни.

Вийти в ефір