Останні новини

Одеську горе-матір можуть позбавити батьківських прав: вона спала п’яна під лавкою, поки “гуляла” з малюком

На вулиці Іцхака Рабіна нетверезу жінку, яка лежала на землі, поки поруч бігав її п’ятирічний син, притягнуть до відповідальності. На неї склали протокол за невиконання батьківських обов’язків по догляду за дитиною.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Одеській області. 

33-річну матір разом з 5-річним сином доставили до медичного закладу, де обох оглянули лікарі. Через відсутність документів на дитину та стан сп’яніння жінки, малюка залишили у лікарні для подальшого медичного обстеження.

“За останній рік працівники Малиновського відділу поліції вже тричі притягували вказану громадянку до відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дитини”, - зазначили у пресслужбі. 

Цього разу правоохоронці склали на жінку ще один протокол за ст. 184 КУпАП, а працівники служби у справах дітей готують до суду клопотання про позбавлення її батьківських прав.

Нагадаємо, у зв'язку з пандемією коронавірусу, пасажири громадського транспорту Одеси почали агресивніше боротись за вільні місця. Окрім того, людей без захисної маски з транспорту почали виганяти.Вийти в ефір