Останні новини

Одеську "Книжку" оточили червоними стрічками - СБУ проводить спецоперацію

Зранку вівторка, 17 листопада, на “Книжці” Служба безпеки України проводить спецоперацію. Ймовірно книжковий ринок на Олександрівському проспекті потрапив у поле зору правоохоронців через те, що там за більш вигідним курсом можна зробити обмін валюти. 

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Марія Сопкалова.

“Тут відбувається сутичка між підприємцями та СБУ. Як пояснюють самі правоохоронці - обшуки велися з метою виявлення обігу валюти та цінних металів. Окрім того, шукали алкогольні напої, через це мають перевірити кожен з цих МАФів”, - зауважила журналістка.

За її словами, самі підприємці запросили ухвалу правоохоронців на законність проведення обшуків. Однак вони не отримали відповідь, тому вважають дії СБУ незаконними. 

"Дана ділянка книжкового ринку вона не у кадастровій мапі, через це МАФи мають певні номери. Тому підприємці запитують у представників СБУ які саме МАФи будуть перевіряти", - зауважує вона. 

Також представники Служби безпеки України просять пресу перестати вести зйомку. За словами одного з підприємців, слідчі також їм не представились. На цю мить там з'явились правоохоронці.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/2xPlAdOG4BY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12