Останні новини

Одеський зоопарк буде реабілітувати конфіскованих тварин

В Одесі хочуть всіх конфіскованих диких тварин реабілітувати в зоопарку. Звіринець може стати відповідальним за порятунок, зміст і лікування диких тварин, яких забрали правоохоронці, наприклад, у вуличних фотографів, або звірів, яких принесли городяни.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міськради.

Приймати будуть також травмованих і хворих тварин. Після їх лікування установа буде відпускати  їх у дику природу. У зоопарку кажуть: документ лише офіційно закріпить чинний стан справ. Тільки за минулий рік там пройшли реабілітацію 800 птахів.

“Нам приносили тхорів, куниць, єнотоподібних собак, черепах і змій, але найбільше, звичайно, птахів. Ми їх виходжуємо. Ми ведемо таку статистику: приблизно 96% птахів ми випускаємо в дику природу, 2% гинуть, якщо травми не сумісні з життям, ще 2% залишаються у нас. Вони у дикій природі вже жити самостійно не зможуть”, - розповів директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.

Нагадаємо,  26 жовтня в Одесі стартував опалювальний сезон. Першочергово тепло подали у медзаклади, дитячі садки та школи, що загалом складає 70% від загальної кількості підключень у місті. А повністю завершити процес підключення до опалення усіх будинків планують до кінця тижня. 

Вийти в ефір
04.12