Останні новини

Одеський співак Фелікс Шиндлер покинув гурт “Гроші вперед”

Співак з Одеси Фелікс Шиндер покинув очолюваний ним гурт “Гроші вперед”, оскільки має плани побудувати сольну кар'єру. За словами музиканта, його намір не збігався з думкою колективу. 

Про це сам співак повідомив у інтерв'ю місцевому телеканалу KozyrDigital.

“Я поміняв колектив - повністю всіх музикантів і весь менеджмент. Оскільки у мене є плани, які не збігаються з думкою колективу. Я, напевно, виріс зі стану групи у сольного артиста”, - заявив музикант.

За його словами, пройшло шість років, як він знаходиться у складі гурту. Однак він зрозумів, що і сам продовжувати свою професійну діяльність. 

“Хочеться реалізовувати свої плани й не обговорювати з кимось. Я, як засновник колективу, відпустив хлопців у сольну творчість, хоча маю повне право сказати: “Хлопці, я це все придумав, я це просував, я був особою колективу і якщо хочете існувати, міняйте назву”, - додав співак.

У наступному році співак планує випустити альбом. Початківцям же артистам він радить не довіряти своїм менеджерам, а вчитися розбиратися в праві та самостійно укладати договори з кожним з музикантів.

“Тому що сьогодні ви друзі, а завтра розбираєтеся, що чиє... Суперечки неприємні”, - додав Фелікс Шиндлер.

Нагадаємо, що одеський музичний кооператив “Гроші вперед” був заснований у 2014 році. У творчості він об'єднував міський фольклор Молдаванки, клезмерську музику і балканські ритми.

Одесская группа «Деньги вперёд» осталась без лидера

Нагадаємо, відзначивши у березні 86-річчя Михайло Жванецький вирішив припинити виступи перед публікою через свій вік, а також ліквідував статус індивідуального підприємця. Він продовжить співпрацювати з журналом “Вогник” у якості письменника.

Вийти в ефір