Останні новини

Одеський скульптор отримав почесну нагороду

Одеський скульптор Михайло Рева був нагороджений Почесним знаком Одеського міського голови імені Г.Г. Маразлі III ступеня. Це відбулося під час відкриття витавки “Одкровення” 

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради

“За вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність, а також значний особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, справу примноження слави, престижу і міжнародного авторитету міста Одеси Михайло Володимирович Рева нагороджений Почесним знаком Одеського міського голови імені Г.Г. Маразлі III ступеня”, - йдеться у повідомленні  

Нагорода була присвоєна в березні цього року до 60-річчя Михайла Реви, а її вручення відбулося на відкритті виставки “Одкровення”.

У 2016 році він заснував благодійний фонд Reva Foundation, мета якого полягає в підтримці молодої талановитої молоді, нових проєктів, створенні та продовженні в Одесі традицій архітектури і реставрації.

Крім того, Михайло Рева очолює Раду з дизайну при департаменті архітектури Одеської міської ради, беручи активну участь у вирішенні питань благоустрою міста. Одним з недавніх проєктів Михайла Реви став Інтерактивний музей історії Одеси в Преображенському парку.

Відомий скульптор подарив нашому місту такі твори як "Будинок Сонця", яка розташована на Ланжероні. Також саме він був автором того самого стула, біля якого стоіть черга з бажаючих сфотогрфуватися у Міському саду. 

Нагадаємо, з 19 вересня в Художньому музеї Одеси відкрилася виставка “Одкровення” скульптора Михайла Реви. Вона буде тривати до 29 листопада.  

Вийти в ефір